WINNER ALPINA 27.5

Велосипеди модельної лінійки Winner Alpina 27.5 2022 року, є розробкою яка спрямована на те, щоб зробити якісний та головне надійний велосипед. Данні моделі розроблені з дотриманням усіх можливих стандартів якості та з використанням сучасних технологій виробництва та матеріалів.

Рама: Це серце кожного велосипеда та його основа яка повинна відповідати най вибагливішим забаганкам кожного райдера. Рами даних велосипедів виробляються з най популярнішого сплаву алюмінію марки 6061 який має найкращі характеристики міцності та віброгасіння. Рама має конусну рульову це надає вузлу додаткової міцності та в майбутньому дозволяє встановити амортизаційну вилку від будь-якого виробника не використовуючи додаткових адаптерів. Труби рами виготовлені за технологією гідравлічного формування це суттєво збільшує міцність рами, і все це з’єднано за допомогою подвійного шва який ще додатково полірують для надання більш привабливого вигляду. Для кріплення коліс використовуються ковані дропаути які мають велику міцність та жорсткість. Всі троси приховані в середину рами, це надало велосипедам більш привабливого та стрімкого вигляду.

Вилка U-DING QR із ходом 100 мм має гідравлічний локаут що дозволяє у будь-яку мить повністю заблокувати вилку та з більшою ефективністю заїжджати у підйоми. Додаткової впевненості додають покришки від відомого виробника, вони мають гарний накат та зчеплення на будь-якій поверхні, також велосипеди обладнані потужними дисковими механічними гальмами від надійного виробника Tektro, які обладнані роторами 160 мм. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія Shimano. Колеса зібрані на подвійних алюмінієвих ободах та надійних втулках які мають гарний накат.

Велосипеди лінійки Winner Alpina 27.5 2022 року як найкраще підходять для поїздок по пересіченій місцевості та різноманітним трейлам, також вони стануть у пригоді в місті як відмінний повсякденний друг.

Виробником і власником велосипедів Winner Alpina 27.5 2022 року є торгова марка ProBicycleGroup.ua™

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Рама 14.5″ 16.5″ Алюміній, внутрішня прокладка тросів
Вилка Uding AL. QR гідравлічне блокування.
Гальма Tektro. Дискові механічні.
Обода Winner 32H подвійні, алюміневі.
Покришки CST 27.5*2.1
Втулки Quando, 32Н AL.
Передній Перемикач Shimano Altus FD-M2020-TS
Задній Перемикач Shimano Altus RD-M2000-S
Манетки Shimano Sl-M310
Шатуни Prowheel — 1х.
Каретка NECO картридж.
Педалі VP-536
Сідло YSD
Винос Алюмінієвий, ∅31.8мм.
Кермо Алюмінієвий, ∅31.8мм.
Підсідельний Штир Алюмінієвий, 31.6×350мм.
Ланцюг KMC
Касета Shimano CG-HG200-8