WINNER CANDY 24

Winner — це один з найстаріших та найвідоміших Українських вело брендів, який був заснований на початку 2000х років в місті Харків командою колишніх велогонщиків та людей які закохані у велосипеди. Напрямок в якому працює бренд це в першу чергу побутові велосипеди які спрямовані на середньо статистичного користувача якому потрібен простий, надійний та невибагливий велосипед.

Лінійка велосипедів Winner має моделі як початкового так і стійкого середнього рівня. Всі велосипеди комплектуються лише фірмовими компонентами від світових виробників таких як Shimano, Suntour та інші. Виробництво знаходиться в Україні та Китаї. Китай виробляє рами та деякі компоненти, а в Україні це все збирається та налаштовується, це дозволяє суттєво зменшити ціну в порівнянні з іншими брендами, та більш ретельніше контролювати якість.

Всі рами Winner мають гарантію три роки навиробничій брак, гарантія не розповсюджується на механічні ушкодження які виникли в наслідок неправильного використання або механічного ушкодженняв наслідок аварії тощо…

Бренд Winner належить компанії ProBicycleGroup.ua™ та є її зареєстрованою торговою маркою.

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Рама Алюміній 6061, гідроформовка
Вилка Сталева, жорстка
Гальма Yinxing, ободні
Обода Winner, алюмінієві, подвійні, 32сп
Покришки Kenda 24×2.1”
Втулки WZ-201, алюміній, 32сп
Задній Перемикач Shimano Tourney RD-TZ500, 7 швидкостей
Манетки Shimano SL-RS36, 7 швидкостей
Шатуни BOYU, довжина шатуна 152мм, 32Т
Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68×118мм
Винос Інтегрований, довжина 40мм
Кермо Сталь, довжина 580мм
Трещітка Shimano Tourney MF-TZ500, 7 швидкостей, 14-28T
Додатково 24″ Підніжка