WINNER CANDY 24

Winner — це один з найстаріших та найвідоміших Українських вело брендів, який був заснований на початку 2000х років в місті Харків командою колишніх велогонщиків та людей які закохані у велосипеди. Напрямок в якому працює бренд це в першу чергу побутові велосипеди які спрямовані на середньо статистичного користувача якому потрібен простий, надійний та невибагливий велосипед.

Лінійка велосипедів Winner має моделі як початкового так і стійкого середнього рівня. Всі велосипеди комплектуються лише фірмовими компонентами від світових виробників таких як Shimano, Suntour та інші. Виробництво знаходиться в Україні та Китаї. Китай виробляє рами та деякі компоненти, а в Україні це все збирається та налаштовується, це дозволяє суттєво зменшити ціну в порівнянні з іншими брендами, та більш ретельніше контролювати якість.

Всі рами Winner мають гарантію три роки навиробничій брак, гарантія не розповсюджується на механічні ушкодження які виникли в наслідок неправильного використання або механічного ушкодженняв наслідок аварії тощо…

Бренд Winner належить компанії ProBicycleGroup.ua™ та є її зареєстрованою торговою маркою.

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Рама 11″ AL. Hydroforming
Вилка 24″ сталева
Гальма Yinxing Vbrake
Обода WINNER 24 AL, 32H
Покришки KENDA K1177 24”Х2.1”
Втулки WZ-201, 32Н
Задній Перемикач Shimano TOURNEY TZ500
Манетки Shimano SL-RS36 7sp.
Шатуни BOYU 32Т 152мм. Сталь
Каретка NECO B910 – 68/118ММ
Винос YL 40MM інтегрований
Кермо 580mm. Сталь
Трещітка Shimano MF TZ 500 14-28
Додатково 24″ Підніжка steel